GÖKER - GOMACO BETON DÖŞEME TEKNOLOJİLERİ

GÖKER – GOMACO BETON DÖŞEME TEKNOLOJİLERİ

Dünya’nın en önemli projelerine müşterilerinin talepleri doğrultusunda üretilen son teknoloji ürünleriyle hizmet veren, % 70 pazar payı oranıyla , Dünya’da beton döşeme teknolojisinin tartışmasız lideri Gomaco Corp. 60 yıllık tecrübesini 40 ‘ın üzerinde beton kaplama makinesi modelleriyle taçlandırmaktadır.

BORDÜR/ BARİYER

GOMACO 2,40 mtr yüksekliğe kadar olan bariyer kaplamalarında ve her ölçüde ve dizaynda istenilen özelliklerdeki bordür su olukları ve kaldırım kaplamalarında COMMANDER III GT 6300 CC 1200 GT 3400 GT 3200 GT 3600 modelleriyle hizmet vermektedir. Ortalama 2,5 mt/dk hızlara sahip olan bu makinalar ile projenizin gereksinimi olan tüm beton kaplama işleri en kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Mevcut projeniz ve gelecekteki projeleriniz için uygun olan makine ve ekipmanlarının seçimi için sizlerin hizmetinizdeyiz.

COMMANDER III

2,40 mtr yüksekliğe kadar bariyer kaplamaları su olukları bordür ve trapez kanal kaplamalarında 3 paletli ve 4 paletli seçenekleriyle hizmet vermektedir. GP 4400 2,00 mtrye kadar olan bariyer kaplamalarında bordür su olukları trapez ve şev kanal kaplamalarında kullanılmaktadır. COM III modeli gibi 3 ve 4 paletli seçenekleri bulunmaktadır.

GOMACO VİDEO KÜTÜPHANESİ

Bize hemen ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.