GÖKER Fiori DB 560 T

Fiori DB 560 T’nin yüksekliği sadece 3 mt dir, ayrıca 4 tekerlek ile yönlendirme, dönebilen sürücü koltuğu gibi özellikleri ile kısıtlı alanlarda ve yüksekliği düşük olan tünel, maden, mağara, metrolar, hidroelektrik tesisler ve kanallarda kolayca hareket edebilir.
Görüş sahası ve kompaktlığı nedeniyle elverişsiz durumlara karşı her zaman tercih edilmektedir. Ön aksları salınımlıdır , daha büyük tekerlekli ve yüksek basınçlı hidrostatik şanzumanı ile herhangi bir arazide kullanımı ve ekipman kontrolü kolaydır. Hızlı ve atiktir , 4×4 ve 4 tekerlektede yönlendirme özelliği ile FIORI makinaları etkileyici bir kullanıma sahiptir. Kazanın özel şekli ve çift yönlü burgular ile yüksek kalitede beton üretimi (homojen) sağlanıyor. Karışımın homojenliği normal transmikserlerden çok daha iyidir. Kapasitesi 5,5m3 tür.

Elektronik tartı sistemi ile agrega ve çimentonun hassas bir şekilde tartılarak yüklenmesi sağlanır. Veri giriş hafızası sayesinde farklı beton sınıflarına ait reçetelerinizi kaydedebilirsiniz , bu sayede bir sonraki beton üretiminizde aynı beton sınıfı için tekrar veri girmenize gerek kalmamaktadır.

Suyun pompalanması ve su miktarı MIX control 6000 sistemi ile programlanabilir. Su miktarı ve su/çimento oranı net olarak görülebilir , ayrıca istenilen su miktarına ulaşıldığında pompa otomatik olarak durur.

Ergonomic ,modern , her yönü görmeye imkan veren yüksek ve geniş cam yüzeyli , yüksek konforlu operatör kabini. Klima opsiyonel olarak takılabiliyor.

180° dönebilen operatör koltuğu ile her yöne hakim olunabiliyor

Kova içerisindeki bıçağı ile çimento torbalarının vakit kaybetmeden en hızlı şekilde kesilmesi sağlanmıştır.

Makina kullanımını daha kolay ve daha rahat hale getiren geri görüş kamerası mevcuttur.

Bom ve kovanın kontrolü 2 şer hidrolik silindirle yapılmakta , kova kapak açma kontrolü ise modeline göre 1 veya 2 hidrolik silindirle yapılmaktadır.

Bize hemen ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.