GÖKER Fıorı DB 180

Fiori DB 180
Kompakt olmasına rağmen oldukça verimli bir makinadır. Bu nedenle büyük ölçekli işlerde kullanılabilir 4*4 çeker , belden kırmalı araç rakipsiz çevikliğe ve dengeye sahiptir.

DB 180 modeli betonun şehir içinde veya şehir merkezinden uzak bir yerde üretilmesine ve dökülmesine olanak sağlar. Ekonomik ve kullanışlı olan makine günlük 60m3 ün üzerinde beton üretme kapasitesine sahiptir. DB 180 yükleme mikser zor bakım işlerinde ve taahhütlü işler için çok uygun bir makinadır.

Elektronik tartı sistemi ile agrega ve çimentonun hassas bir şekilde tartılarak yüklenmesi sağlanır. Veri giriş hafızası sayesinde farklı beton sınıflarına ait reçetelerinizi kaydedebilirsiniz , bu sayede bir sonraki beton üretiminizde aynı beton sınıfı için tekrar veri girmenize gerek kalmamaktadır.

Suyun pompalanması ve su miktarı MIX control 6000 sistemi ile programlanabilir. Su miktarı ve su/çimento oranı net olarak görülebilir , ayrıca istenilen su miktarına ulaşıldığında pompa otomatik olarak durur.

Ergonomic ,modern , her yönü görmeye imkan veren yüksek ve geniş cam yüzeyli , yüksek konforlu operatör kabini. Klima opsiyonel olarak takılabiliyor.

180° dönebilen operatör koltuğu ile her yöne hakim olunabiliyor

Kova içerisindeki bıçağı ile çimento torbalarının vakit kaybetmeden en hızlı şekilde kesilmesi sağlanmıştır.

Makina kullanımını daha kolay ve daha rahat hale getiren geri görüş kamerası mevcuttur.

Bom ve kovanın kontrolü 2 şer hidrolik silindirle yapılmakta , kova kapak açma kontrolü ise modeline göre 1 veya 2 hidrolik silindirle yapılmaktadır.

Bize hemen ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.