FORGOT YOUR DETAILS?

GÖKER Mobil beton santralleri MobilmiX 120

  • SIMEM MSO 4500/3000 Twinshaft Karıştırıcı
  • 4X25=100m³ her kompartmanda 2 döküş kapağı olan agrega bunkeri, çelik konstrüksiyon alt şase üzerine monte edilmektedir. Agrega bunkeri kapasitesinin yüksek olması her gözde 2 kapak olması kaba ve hassas tartım yapılması en büyük avantajdır.
  • Tüm mobil santrallerde olduğu gibi düz bir alana monte edilebilmektedir. İstenirse cıvatalı sökülebilir tip dingil ve lastikler komple takılarak treyler tipine çevrilebilmektedir.
DETAYLARI İNCELEveya TEKLİF AL

GÖKER; dünya çapında 1,150’nin üzerinde sabit ve mobil beton santralleri ile uluslararası pazarda saygın bir yer edinmiş ve özellikle ürün kalitesinin üstünlüğü sayesinde dev kuruluşların vazgeçilmez partneri haline gelmiştir.

Dünyaca tanınan Lafarge, Cement France, Ital Cement, Heidelberg, Bin Ladin Company, Alfanar Company grupları beton partneri olarak GÖKER’i tercih etmişlerdir.

HIZLI MONTAJ

Kısa Montaj Süresi ve Maaliyetlerini Düşüren Modüler Tasarım

DÜŞÜK MALİYET

Kolay Taşıma, düşük nakliye masrafı

İLERİ TEKNOLOJİ

Endüstriyel beton üretiminde en gelişmiş teknoloji

YERDEN KAZANÇ

Kurulum için fazla alana ihtiyaç duyulmaması

SERVİS KALİTESİ

Hızlı Servis ve Yedek parça

ÖZEL TASARIMLAR

Beton üretiminde süreklilik sağlayan Planet Tipli (Özel Pan Tipi) mikserler

MOBILMIX 120 MOBIL BETON SANTRALLERI BİLGİLERi

Hızlı kurulum ve devreye alma avantajları

Kolay Taşıma, düşük nakliye masrafı

Uluslararası standartlara uygun santral üretimini standart ürün sunarak yıllarca sorunsuz çalışan beton santralları ile birçok projede etkin rol oynamıştır. Türkiye’de hazır beton tesislerinin markası haline gelen GÖKER yüksek Alman ve İtalyan teknolojisi beton pompaları ve transmikserleri ile beton santrallarının kalitesini taçlandırarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Türkiye’nin en büyük beton santrallarını kurarak özel projelerinin altına imzasını atmıştır.

Kurulum için fazla alana ihtiyaç duyulmaması

Kısa Montaj Süresi ve Maaliyetlerini Düşüren Modüler Tasarım

Bilgi

GÖKER BETON SANTRALLERİ

Göker Beton Santralları modüler tasarımları, kolay taşınma ve kısa montaj süresi imkânı sağlamaktadır. Sahadaki montaj süresi, esneklik ve bileşenlerin modüler tasarımı sayesinde dakikalar içerisinde olmaktadır. Tüm kalemler birbirleri ile civata ve somun kullanılarak bağlandığından, sahada her hangi bir kaynak işlemine gerek olmamaktadır.

Siparişinizi Hızlı Bir Şekilde Bize İletin!

Sipariş formunu doldurduktan sonra konu ile ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz

Sayfamızı Beğenin

5894

Bizi Takip Edin

25374

BAĞLANTIDA KALIN

3841
TOP