FORGOT YOUR DETAILS?

Hakkımızda

Hazır beton makinelerini Türkiye’ye getiren ilk kuruluş olan GÖKER, 40 yılı aşkın tecrübesi, yenilikçi çözüm anlayışı ve müşteri odaklı kadrosuyla hazır beton sektörüne mühendislik çözümleri sağlamaktadır. 1974’de kuruluşundan itibaren hazır beton sektörünün Türkiye’de gelişmesine öncülük etmiştir.

 

GÖKER, her zaman için müşteri memnuniyetini ön plana koyup, müşterileri için en verimli çözümlerini yaratmaya odaklanmış bir markadır. Müşteri memnuniyeti ilkemizi, teknik tecrübemiz ve mükemmeliyetçilik anlayışımızla birlikte yürütmekteyiz.

 

GÖKER’in dünya çapında alanlarının en iyi partnerleri; beton pompalarında WAITZINGER/KLEIN/ALMANYA, transmikserlerde INTERMIX/ALMANYA, yüksek teknoloji modern beton santrallerinde SIMEM/ITALYA ve beton finişerlerinde GOMACO/ABD’dir.

 

TS EN ISO 9001:2000 belgesine sahip olan GÖKER Grubu Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Hollanda, Almanya, Romanya, Bulgaristan, Belçika, İngiltere, Arnavutluk, Kosova, Rusya, Ukrayna, Sibirya, Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Suudi Arabistan, Katar, Suriye, Irak, Libya, Ürdün, Tunus, Cezayir, Lübnan, Nahçıvan, Tacikistan, Afganistan, Sudan, Yemen, Ekvator Ginesi gibi birçok ülkeye ürün ihracatı yapmaktadır. GÖKER imalatını ve satışını yaptığı tüm ürünler için satış sonrası teknik, bakım ve yedek parça hizmetlerini sağlar.

 

GÖKER; dünya çapında 1,150’nin üzerinde sabit ve mobil beton santralleri ile uluslararası pazarda saygın bir yer edinmiş ve özellikle ürün kalitesinin üstünlüğü sayesinde dev kuruluşların vazgeçilmez partneri haline gelmiştir. Dünyaca tanınan Lafarge, Cement France, Ital Cement, Heidelberg, Bin Ladin Company, Alfanar Company grupları beton partneri olarak GÖKER’i tercih etmişlerdir. GÖKER Alman SCHIEDEL firması ile Finlandiya ve Rusya’da özel tesislerin üretimini gerçekleştirmiş, Polonya ve Bulgaristan yatırımları için SCHIEDEL firması ile tekrar partnerlik oluşturmuştur.

 

Türkiye’nin lider hazır beton tesisi markası haline gelen GÖKER, Alman ve İtalyan teknolojisi beton pompaları, transmikserleri ile beton santrallerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Türkiye’nin en büyük beton santrallerini kurarak özel projelerinin altına imzasını atmıştır.

 

Beton sektörüne ilave olarak, dünyada beton finişeri sektörünün %70’ine hâkim olan GOMACO firması ile partnerliğimizde 75 adet beton finişerini Türkiye’nin yansıra Kazakistan, Irak, Afganistan, Kuveyt, Cezayir’ de kanal projeleri, havaalanları, beton yol projeleri, bordür ve bariyer kaplamalarında kullanıma sunmuşuzdur.

GÖKER 1974’ten bugüne müşterilerine:

 

Beton Pompası,
Transmikser
Beton Santralı
Beton Finişeri
Geri Kazanım Ünitesi

 

sağlamış olmaktan ve GÖKER SERVİS olarak 7 gün X 24 saat boyunca güvenilir mühendislik kadrosu, teknik ekibi, yurt geneline yayılmış olan bayi ağı ve gezici servisleri ile SERVİS VE YEDEK PARÇA hizmeti vermektedir.

1940
19.08.2016

Events

hdghjfjfhjfh jfh jf jfhj fhj fhjfhjf hjfj

PRESENT
TOP