FORGOT YOUR DETAILS?

Bu bölümde, Göker İş Makinaları ile ilgili gelişmeleri
ve haberleri takip edebilir, beton sektöründe ki yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Sektörde ki en son gelişmelerden haberdar olmak için

GÖKER BLOG

Şirketimizde ki ve Beton sektöründe ki gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip edin.

HAZIR BETON TEKNOLOJİLERİ

Hazır beton makinelerini Türkiye’ye getiren ilk kuruluş olan GÖKER, 40 yılı aşkın tecrübesi, yenilikçi çözüm anlayışı ve müşteri odaklı kadrosuyla hazır beton sektörüne mühendislik çözümleri sağlamaktadır.

HAZIR BETON MARKASI

Türkiye’nin lider hazır beton tesisi markası haline gelen GÖKER, Alman ve İtalyan teknolojisi beton pompaları, transmikserleri ile beton santrallerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

GLOBAL ÜRETİM

Türkiye’nin yansıra Kazakistan, Irak, Afganistan, Kuveyt, Cezayir’ de kanal projeleri, havaalanları, beton yol projeleri, bordür ve bariyer kaplamalarında kullanıma sunmuşuzdur.

Read more +22 May 2017 By Göker in Goker, Technology

GÖKER İş Makineleri Tüm Dünyada

GÖKER İŞ MAKİNELERİ SAN.A.Ş. TÜM DÜNYADA GÖKER dünya çapında  çalışmalarına hızla devam etmektedir.. KAMERUN İZMİR   KAZAKİSTAN İZMİR -2 KAMERUN-1 KAZAKİSTAN-1 FAS KOSOVA POLONYA TANZANYA İSTANBUL BANGLADEŞ Hazır beton sektörüne birlikte katkı sağlamak için seminerlerimize sizi de bekleriz!
Read more +08 February 2017 By Göker in Goker, Technology

Pompa Operatörü Eğitimi ve Yönetici Semineri

26 Ocak Perşembe günü Samsun Hilton Oteli’nde düzenlediğimiz Pompa operatörü eğitimi ve yönetici seminerinden notlar Göker’ de eğitim ve sürekli eğitim… Oyak Beton Karadeniz Bölgesinde kiralık olarak çalışan beton pompalarımızı kullanan; operatörlerimiz, yardımcıları ve yağcıları için düzenlediğimiz eğitim çalışması başarıyla  tamamlandı. Tüm operatörlerimizin sertifika sahibi olmasına rağmen yeni bilgilerin paylaşımı, yaşanan tehlikeli ve riskli olayların
Read more +08 August 2016 By Göker in Goker, Technology

Akçansa’nın Tercihi Yine GÖKER & SIMEM Oldu

GÖKER; dünya çapında 1150’nin üzerinde satmış olduğu sabit ve mobil beton santralleri ile uluslararası pazarda saygın bir yer edinmiş ve özellikle ürün kalitesinin üstünlüğü sayesinde dev kuruluşların vazgeçilmez partneri haline gelmiştir. Dünyaca tanınan Lafarge, Cement France, ltal Cement, Heidelberg, Bin Ladin Company, Alfanar Company grupları beton partneri olarak GÖKER’i tercih etmişlerdir. Yüksek teknoloji beton santralları
Read more +07 August 2015 By Göker in Goker, Technology

Göker Akademi, Eylül Ayında Seminerlere Başlıyor

Hazır Beton Şirketlerinin tüm ana beton ekipmanlarını (Beton santralı – Geri dönüşüm tesisi – Beton pompası-Trans-mikser) bir paket olarak tek başına karşılayabilen yegane şirket Göker A.Ş. dir. Sektördeki 41 yıllık birikimimizi, siz değerli müşterimizle paylaşmak için Göker Akademi’ yi kurmuş bulunuyoruz. Amacımız, sektörün temel ve güncel konularını interaktif şekilde irdelemek ve doğru bilgileri seminer ve
Read more +07 August 2015 By Göker in Technology

16 yıllık Göker Beton Pompaları Aykut Betonda Başarıyla Çalışıyor

Bu güne kadar 1.300 adedin üzerinde beton pompası satışı yapan Goker, iyi bakım ile makinelerin çok uzun süreler kullanılabileceğine inanıyor ve bunun için müşte-rilerini, gerekli satış sonrası hizmetleri için destekliyor. Tabii, bu konuda satılan markaların dayanıklı ve güçlü olmaları da çok önemli. Düzce’ de yerleşik Aykut Beton’ da bulunan 3 adet Göker Beton Pompası hala
Read more +07 August 2015 By Göker in Goker, Technology

Çevreci Beton Santrallarında Geri Dönen Beton ve Mikser Yıkama

Ulkemizde, çevreci beton tesisi sayısı hızla artıyor.  Geri dönüşüm tesisleri de giderek yaygınlaşıyor. Gelişmiş ülkelerde bile, her yıl üretilen hazır beton,% 3-5 arasında kalıplara dökülmeden tesise geri dönmektedir. Bazı ülkelerde bu oran, daha yüksek olarak rapor edilmek-tedir. Buna sebep olan ana nedenler, nakliye sırasında yaşanan slamp kaybı ve sipariş edilen fazla beton miktarı-dır. Şu anda

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

GÖKER, her zaman için müşteri memnuniyetini ön plana koyup, müşterileri için en verimli çözümlerini yaratmaya odaklanmış bir markadır.
  • Göker herzaman için güvenilir bir iş ortağımız oldu. Verdiğimiz projeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayarak satış sonrası hizmeti ile de etkileyici bir performans göstermiştir.
    Müşteri, META
  • Göker 'in bilgi birikimi ve insan kaynağı sayesinde projelerimizi her zaman zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim aldık. Problem yaşanmaması için gerekli alt yapıya ve bilgi birkimine sahip bir firmadır.
    Müşteri, AKÇANSA
Vizyonumuz, hazır beton çözümleri sektörüne öncülük etmek; yenilikçilik ve başarı adına dünya çapında bir platform haline gelmektir.
TOP