FORGOT YOUR DETAILS?

GÖKER

Hazır beton makinelerini Türkiye’ye getiren ilk kuruluş olan GÖKER, 40 yılı aşkın tecrübesi, yenilikçi çözüm anlayışı ve müşteri odaklı kadrosuyla hazır beton sektörüne mühendislik çözümleri sağlamaktadır. 1974’de kuruluşundan itibaren hazır beton sektörünün Türkiye’de gelişmesine öncülük etmiştir.

GÖKER, her zaman için müşteri memnuniyetini ön plana koyup, müşterileri için en verimli çözümlerini yaratmaya odaklanmış bir markadır. Müşteri memnuniyeti ilkemizi, teknik tecrübemiz ve mükemmeliyetçilik anlayışımızla birlikte yürütmekteyiz.

ISO 9001-2008, OHSAS 18001:2007 ve EC Sertifikası belgelerine sahip olan GÖKER Grubu Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Hollanda, Almanya, Romanya, Bulgaristan, Belçika, İngiltere, Arnavutluk, Kosova, Rusya, Ukrayna, Sibirya, Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Suudi Arabistan, Katar, Suriye, Irak, Libya, Ürdün, Tunus, Cezayir, Lübnan, Nahçıvan, Tacikistan, Afganistan, Sudan, Yemen, Ekvator Ginesi gibi birçok ülkeye ürünlerinin ihracatını yapmaktadır.

GÖKER imalatını ve satışını yaptığı tüm ürünlerin satış sonrası teknik ve bakım hizmetlerini de beraberinde sunmaktadır.

1974'ten bugüne müşterilerimize:

Beton Pompası
Transmikser
Beton Santrali
Beton Finişeri
Geri Kazanım Ünitesi
sağlamış olmaktan ve GÖKER SERVİS olarak 7 gün X 24 saat boyunca güvenilir mühendislik kadrosu, teknik ekibi, yurt geneline yayılmış olan bayi ağı ve gezici servisleri ile SERVİS VE YEDEK PARÇA hizmeti vermekten gurur duyar.

GEÇMİŞTEN GELEN DENEYİM

40 yılı aşkın tecrübesi, yenilikçi çözüm anlayışı ve müşteri odaklı kadrosuyla hazır beton sektörüne mühendislik çözümleri sağlamaktadır.

UZMAN KADRO

Güvenilir ve uzman mühendislik kadrosu, uzman teknik ekibi, yurt geneline yayılmış olan bayi ağı ve gezici servisleri müşterilerine 7x24 hizmet vermektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

GÖKER, her zaman için müşteri memnuniyetini ön plana koyup, müşterileri için en verimli çözümlerini yaratmaya odaklanmış bir markadır.

EN İYİ PARTNERLER

Beton pompalarında KLEIN, transmikserlerde INTERMIX, yüksek teknoloji modern beton santrallerinde SIMEM ve beton finişerlerinde GOMACO’dir.

  • Proje
  • Servis
  • Dizayn
  • Üretim
  • lojistik

GÖKER ÜRÜN GRUPLARI

MOBİL BETON SANTRALLARİ, KOMPAKT BETON SANTRALLARİ, SABİT BETON SANTRALLARİ, SABİT BETON POMPALARI, MOBİLl BETON POMPALARI, TRANSMİKSERLER & BETON FİNİŞERLERİDİR
TOP