FORGOT YOUR DETAILS?

GÖKER yeni beton pompasını Ankomak Fuarında, ilk defa görücüye çıkarttı.

  • 0day
  • 00hours
  • 00min
  • 00sec
Launch Date
-or stay connected:
Fuar dan görüntüler:

GERİ SAYIM BAŞLADI

Fuar heyecanını bizimle birlikte yaşayın!

Size özel teknolojik çözümlerimiz için hazır mısınız?

GÖKER isminin, bugüne kadar gelmesindeki en büyük neden benimsediği ilkedir. Firmamızın reklâmı  müşterimizin memnuniyetidir, ilkesi ile yıllarca bu sektörün en ön saflarında yer almayı bilmiştir. GÖKER’de müşterilerle kurulan ilişkiler daima güvene dayalı olmuştur.

GÖKER Şirketler Grubu hedeflerine doğru seçkin partnerleri, Beton Pompalarında KLEIN/ALMANYA, Transmikserlerde GÖKER/TÜRKİYE, yüksek teknoloji modern Beton Santrallarında SIMEM/ İTALYA, Makine Kontrol Sistemlerinde LEICA/İSVİÇRE, Beton Finişerlerinde GOMACO/ABD ve Karıştırıcı Sistemlerde FIORI/İTALYA ile birlikte yürümektedir.

GÖKER; dünya çapında 1230’un üzerinde sabit ve mobil beton santralları ile uluslararası pazarda saygın bir yer edinmiş ve özellikle ürün kalitesinin üstünlüğü sayesinde dev kuruluşların vazgeçilmez partneri haline gelmiştir. Dünyaca tanınan Lafarge, Cement France, Ital Cement, Heidelberg grupları beton partneri olarak GÖKER i tercih etmişlerdir.

GÖKERAlman SCHIEDEL firması ile Finlandiya ve Rusya’da özel tesislerin üretimini gerçekleştirmiş, Polonya ve Bulgaristan yatırımları için SCHIEDEL firması ile partnerliğini pekiştirmiştir.

Sayfamızı Beğenin

5894

Bizi Takip Edin

25374

VİDEOLARIMIZI İZLEYİN

1500
TOP