FORGOT YOUR DETAILS?

FIORI DB 260

INCELE

Kompakt Karıştırma Sistemi

FIORI DB 260

INCELE

ELEKTRONIK TARTI SİSTEMİ

FIORI DB 260

INCELE

MIX KONTROL 6000 SİSTEMİ

FIORI DB 260

INCELE

180° DÖNEBILEN OPERATÖR KOLTUĞU

PREV
NEXT

DB 260 SL 2,5m3 lük kapasitesiyle kendinden yüklemeli mikserler arasında en kompakt ve çok yönlü makinadır.

Düşük ağırlığı ve 4 tekerlekten yönlendirme özelliği ile her türlü arazi şartlarında 30 km hızla yüksek hareket kabiliyetine sahiptir.Sürücü koltuğunun dönebilmesi sayesinde yüksek görüş kabiliyetine sahiptir. Su miktarını otomatik olarak ayarlamaya imkan sağlar. DB 260 SL yüksek kalitede beton istenen işler için çok ideal bir makinadır.

FIORI DB 260 BİLGİLERİ

Elektronik tartı sistemi ile agrega ve çimentonun hassas bir şekilde tartılarak yüklenmesi sağlanır. Veri giriş hafızası sayesinde farklı beton sınıflarına ait reçetelerinizi kaydedebilirsiniz , bu sayede bir sonraki beton üretiminizde aynı beton sınıfı için tekrar veri girmenize gerek kalmamaktadır.

Suyun pompalanması ve su miktarı MIX control 6000 sistemi ile programlanabilir. Su miktarı ve su/çimento oranı net olarak görülebilir , ayrıca istenilen su miktarına ulaşıldığında pompa otomatik olarak durur.

Ergonomic ,modern , her yönü görmeye imkan veren yüksek ve geniş cam yüzeyli , yüksek konforlu operatör kabini. Klima opsiyonel olarak takılabiliyor.

180° dönebilen operatör koltuğu ile her yöne hakim olunabiliyor

Kova içerisindeki bıçağı ile çimento torbalarının vakit kaybetmeden en hızlı şekilde kesilmesi sağlanmıştır.

Makina kullanımını daha kolay ve daha rahat hale getiren geri görüş kamerası mevcuttur.

Bom ve kovanın kontrolü 2 şer hidrolik silindirle yapılmakta , kova kapak açma kontrolü ise modeline göre 1 veya 2 hidrolik silindirle yapılmaktadır.

Bilgi

GÖKER FIORI GRUBU

GÖKER isminin, bugüne kadar gelmesindeki en büyük neden benimsediği ilkedir. Firmamızın reklâmı müşterimizin memnuniyetidir, ilkesi ile yıllarca bu sektörün en ön saflarında yer almayı bilmiştir. GÖKER’de müşterilerle kurulan ilişkiler daima güvene dayalı olmuştur. GÖKER Şirketler Grubu hedeflerine doğru seçkin partnerleri, Beton Pompalarında KLEIN/ALMANYA, Transmikserlerde GÖKER/TÜRKİYE, yüksek teknoloji modern Beton Santrallarında SIMEM/ İTALYA, Makine Kontrol Sistemlerinde LEICA/İSVİÇRE, Beton Finişerlerinde GOMACO/ABD ve Karıştırıcı Sistemlerde FIORI/İTALYA ile birlikte yürümektedir.

Siparişinizi Hızlı Bir Şekilde Bize İletebilirsiniz.

Bu formu doldurduktan sonra konu ile ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz

TOP