FORGOT YOUR DETAILS?

FIORI DB 180

INCELE

Kompakt Karıştırma Sistemi

FIORI DB 180

INCELE

ELEKTRONIK TARTI SİSTEMİ

FIORI DB 180

INCELE

MIX KONTROL 6000 SİSTEMİ

PREV
NEXT

Kompakt olmasına rağmen oldukça verimli bir makinadır. Bu nedenle büyük ölçekli işlerde kullanılabilir.4*4 çeker , belden kırmalı araç rakipsiz çevikliğe ve dengeye sahiptir.

DB 180 modeli betonun şehir içinde veya şehir merkezinden uzak bir yerde üretilmesine ve dökülmesine olanak sağlar. Ekonomik ve kullanışlı olan makine günlük 60m3 ün üzerinde beton üretme kapasitesine sahiptir. DB 180 yükleme mikser zor bakım işlerinde ve taahhütlü işler için çok uygun bir makinadır.

FIORI DB 180 BİLGİLERİ

Elektronik tartı sistemi ile agrega ve çimentonun hassas bir şekilde tartılarak yüklenmesi sağlanır. Veri giriş hafızası sayesinde farklı beton sınıflarına ait reçetelerinizi kaydedebilirsiniz , bu sayede bir sonraki beton üretiminizde aynı beton sınıfı için tekrar veri girmenize gerek kalmamaktadır.

Suyun pompalanması ve su miktarı MIX control 6000 sistemi ile programlanabilir. Su miktarı ve su/çimento oranı net olarak görülebilir , ayrıca istenilen su miktarına ulaşıldığında pompa otomatik olarak durur.

Ergonomic ,modern , her yönü görmeye imkan veren yüksek ve geniş cam yüzeyli , yüksek konforlu operatör kabini. Klima opsiyonel olarak takılabiliyor.

180° dönebilen operatör koltuğu ile her yöne hakim olunabiliyor

Kova içerisindeki bıçağı ile çimento torbalarının vakit kaybetmeden en hızlı şekilde kesilmesi sağlanmıştır.

Makina kullanımını daha kolay ve daha rahat hale getiren geri görüş kamerası mevcuttur.

Bom ve kovanın kontrolü 2 şer hidrolik silindirle yapılmakta , kova kapak açma kontrolü ise modeline göre 1 veya 2 hidrolik silindirle yapılmaktadır.

Bilgi

GÖKER FIORI GRUBU

GÖKER isminin, bugüne kadar gelmesindeki en büyük neden benimsediği ilkedir. Firmamızın reklâmı müşterimizin memnuniyetidir, ilkesi ile yıllarca bu sektörün en ön saflarında yer almayı bilmiştir. GÖKER’de müşterilerle kurulan ilişkiler daima güvene dayalı olmuştur. GÖKER Şirketler Grubu hedeflerine doğru seçkin partnerleri, Beton Pompalarında KLEIN/ALMANYA, Transmikserlerde GÖKER/TÜRKİYE, yüksek teknoloji modern Beton Santrallarında SIMEM/ İTALYA, Makine Kontrol Sistemlerinde LEICA/İSVİÇRE, Beton Finişerlerinde GOMACO/ABD ve Karıştırıcı Sistemlerde FIORI/İTALYA ile birlikte yürümektedir.

Siparişinizi Hızlı Bir Şekilde Bize İletebilirsiniz.

Bu formu doldurduktan sonra konu ile ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz

TOP