FORGOT YOUR DETAILS?

FIORI DB 110

INCELE

Kompakt Karıştırma Sistemi

FIORI DB 110

INCELE

ELEKTRONIK TARTI SİSTEMİ

FIORI DB 110

INCELE

MIX KONTROL 6000 SİSTEMİ

FIORI DB 110

INCELE

180° DÖNEBILEN OPERATÖR KOLTUĞU

PREV
NEXT

Fiori DB 110

Genişliği (1.580 mm) bu kompakt araç, dar ve sıkıntılı alanlarda hareket imkanı sağlar. DB 110 mafsallı şasesi ve diferansiyel döner aksıyla özellikle şehir içi alanlar için idealdir.

Kompakt olmasına karşın kabini şoföre sürüş için rahat bir ortam sunar. FIORI Grubun ürünlerinden olan bu ufak kendinden yüklemeli beton mikserinin diğer özellikleri: Geniş görüş açısı , 4 teker sürüş ve çift helezonlu çift konili karıştırıcı kazanı ve dışbükey taban.

FIORI DB 110 BİLGİLERİ

Elektronik tartı sistemi ile agrega ve çimentonun hassas bir şekilde tartılarak yüklenmesi sağlanır. Veri giriş hafızası sayesinde farklı beton sınıflarına ait reçetelerinizi kaydedebilirsiniz , bu sayede bir sonraki beton üretiminizde aynı beton sınıfı için tekrar veri girmenize gerek kalmamaktadır.

Suyun pompalanması ve su miktarı MIX control 6000 sistemi ile programlanabilir. Su miktarı ve su/çimento oranı net olarak görülebilir , ayrıca istenilen su miktarına ulaşıldığında pompa otomatik olarak durur.

Ergonomic ,modern , her yönü görmeye imkan veren yüksek ve geniş cam yüzeyli , yüksek konforlu operatör kabini. Klima opsiyonel olarak takılabiliyor.

180° dönebilen operatör koltuğu ile her yöne hakim olunabiliyor

Kova içerisindeki bıçağı ile çimento torbalarının vakit kaybetmeden en hızlı şekilde kesilmesi sağlanmıştır.

Makina kullanımını daha kolay ve daha rahat hale getiren geri görüş kamerası mevcuttur.

Bom ve kovanın kontrolü 2 şer hidrolik silindirle yapılmakta , kova kapak açma kontrolü ise modeline göre 1 veya 2 hidrolik silindirle yapılmaktadır.

Bilgi

GÖKER FIORI GRUBU

GÖKER isminin, bugüne kadar gelmesindeki en büyük neden benimsediği ilkedir. Firmamızın reklâmı müşterimizin memnuniyetidir, ilkesi ile yıllarca bu sektörün en ön saflarında yer almayı bilmiştir. GÖKER’de müşterilerle kurulan ilişkiler daima güvene dayalı olmuştur. GÖKER Şirketler Grubu hedeflerine doğru seçkin partnerleri, Beton Pompalarında KLEIN/ALMANYA, Transmikserlerde GÖKER/TÜRKİYE, yüksek teknoloji modern Beton Santrallarında SIMEM/ İTALYA, Makine Kontrol Sistemlerinde LEICA/İSVİÇRE, Beton Finişerlerinde GOMACO/ABD ve Karıştırıcı Sistemlerde FIORI/İTALYA ile birlikte yürümektedir.

Siparişinizi Hızlı Bir Şekilde Bize İletebilirsiniz.

Bu formu doldurduktan sonra konu ile ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz

TOP